Powered by:Proticaret
Yardım : Duranlar Yapı Market
Bize Sorun
 
 
 
 
Sıkça Sorulan Sorular
e-vim.com’dan nasıl sipariş verebilirim?
Sitemize üye olduktan sonra dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezine üye olmak için ana sayfamızdaki “Yeni Üye” butonuna tıklamanız yeterli. Üstelik, üyeliğimiz ücretsiz!

Üyelik formunu doldurduktan sonra:

• Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyin. “Alışverişe Devam Et” linkine tıklayarak satın alma aşamasına gelmeden alışverişe devam edebilirsiniz.

• İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra “Alışverişi Tamamla” butonuna tıkladığınızda “Sipariş teslimat Bilgileri” ekranına gelirsiniz.

• Teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurduktan sonra sayfanın altından kargo tercihinizi seçebilirsiniz.

• “Devam Et” butonuna basarak Ödeme ekranında kredi kartı bilgilerinizi doğru şekilde girin.

• Eğer taksitlendirme yapacaksanız, kart bilgilerinizi girdikten sonra sayfanın altında size gösterilecek taksit seçenkelerinden birini seçmelisiniz.

• Kredi kartıyla ödeme yapmayacaksanız, bu seçeneğin yanındaki “Havale/EFT” butonuna tıklayın ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçip hesap numarasını not edin.

• Kredi kartı ya da banka havale bilgilerini doldurduktan sonra “Devam Et” butonuna tıklayıp sipariş onay ekranına geçin.

• Ekranın sağ üst tarafında bulunan “Siparişi Onayla” butonuna sadece bir defa tıklayıp işlemi onaylayın.

• Açılan yeni sayfada size sistem tarafından bir sipariş numarası verilir. Üye girişi yaptıktan sonra ana sayfamızın sağ üst köşesinde göreceğiniz “Sipariş Takibi” sekmesinden siparişinizle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.
Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?
e-vim.com’dan verdiğiniz siparişlerin zamanında ve eksiksiz olarak adresinize gönderilebilmesi için teslimat ve fatura adresinizin doğruluğundan emin olmalısınız.

Teslimat adresinizi doğru ve eksiksiz olarak yazmaya özen gösterin. Kargo şubesi olarak teslimat adresi belirtilen siparişlerin kargo çıkışı yapılamaz.

Fatura adres bilgileri, faturalama işleminden sonra değiştirilemez. Bu nedenle fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamayın.

Tüm gönderiler adrese ve ilgili kişiye yapılır, kargo şubesinden ürün teslimi yapılmaz. Alıcının adreste bulunamaması durumunda, kimlik bilgileri kontrolünden sonra birinci dereceden yakınına teslimat yapılabilir.
Aradığım ürünü sitede nasıl bulacağım?
e-vim.com’un tüm sayfalarında yukarıda göreceğiniz arama kutucuğunu kullanarak kolayca arama yapabilirsiniz. Boş kutucuğa ürün adını, ürün kodu ya da modelini yazıp “ARA” butonuna tıkladığınızda ilgili ürünün sayfasına yönlendirilirsiniz.

Arama kutucuğu yardımıyla tüm kategorilerde arama yapabileceğiniz gibi, boş kutucuğa anahtar kelimeyi yazdıktan sonra “Bilgisayar”, “Elektronik”, “Kozmetik” gibi belirli bir kategori içinde istediğiniz ürünü arayabilirsiniz. “Kitap”, “Film” ve “Müzik” kategorilerinde sevdiğiniz yazarların, oyuncuların ve sanatçıların eserlerine bir tık’la ulaşabilirsiniz.
Siparişim kaç gün içersinde elime ulaşır?
Siparişleriniz ortalama 3 iş günü içerisinde elinize ulamış olur.